Kdo má peníze, může si koupit vše, co se mu jenom zlíbí. A co ti ostatní? Ti takové možnosti sice nemají, ale na tomto webu si také přijdou na své.

Kdo má peníze, může si koupit vše, co se mu jenom zlíbí. A co ti ostatní? Ti takové možnosti sice nemají, ale na tomto webu si také přijdou na své.

Naše pravá ruka


Bez mobilního telefonu nedá většina z nás ani ránu. Ráno, když se probouzíme, sáhne naše ruka nejprve po telefonu (Především proto, že jej většina z nás používá i jako budík.). S telefonem začínáme den, zjišťujeme počasí, plány z diáře, čteme e-maily a pracovní zprávy, pouštíme si písničky. Mnozí telefonem ovládají topení, klimatizaci, osvětlení a někdo i automobil. V práci máme mobil jako druhou ruku, necháváme jej stále v dosahu a řešíme díky němu vše rychle a aktuálně. Jsme stále k zastižení, jsme na drátě. Mobil kontrolujeme i při jídle, je to naše forma relaxace. A co kdyby nám zrovna někdo známý psal?

mobilní telefon

Na mobilu si kontrolujeme konec pracovní doby, čteme nákupní seznam a hledám slevy v supermarketech. Přes mobil jídlo klidně i objednáme, nebo alespoň s ním zaplatíme v obchodě. Mobilem si zkontrolujeme, zda je již manželka z práce doma a kde se nachází naše děti. Po návratu ze zaměstnání si na mobilu čteme, hrajeme hry, díváme se na film nebo vtipná videa a příspěvky na Instagramu. Jsme v centru dění, s přáteli si zde povídáme i domlouváme schůzky. Voláme si s rodinou přes FaceTime a navštěvujeme na dálku příbuzné. Mobil nám večer připomene, že je čas jít spát, zkontroluje naše denní fyzické aktivity – kroky, srdeční tep, dýchání, spotřebu kalorií a k usínání nám přehraje bílý šum.

Pro práci i zábavu

Někdy se přes něj i modlíme či meditujeme. Mobilní telefon se stal součástí nás samotných. Celá společnost je pod velkým tlakem a jen málokdo mu dokázal odolat a zvládnout život bez této zásadní pomůcky. Protože je telefon ale takto skoro nepřetržitě používaný, potřebuje dostávat i dostatečnou péči a ochranu. I kvalitní telefon má jen omezenou životnost a tu vám může pomoci prodloužit obal na ipad air, který v současnosti stále patří mezi velmi populární modely této značky. Dopřejte svému elektronickému miláčkovi dostatečnou pozornost a uchovejte si jej v pořádku ještě po mnoho dalších let.

© 2024: Anapet | Easy Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress