Kdo má peníze, může si koupit vše, co se mu jenom zlíbí. A co ti ostatní? Ti takové možnosti sice nemají, ale na tomto webu si také přijdou na své.

Kdo má peníze, může si koupit vše, co se mu jenom zlíbí. A co ti ostatní? Ti takové možnosti sice nemají, ale na tomto webu si také přijdou na své.

Obyčejná podprsenka tělu neprospívá


Co je to neviditelná podprsenka? Je to něco, o čem jste určitě neslyšeli a já bych vám to ráda představila. V prvé řadě by asi stálo za zmínku říct, že obyčejná podprsenka tělu neprospívá. Často nás tlačí a po delší době se v ní už cítíme jakoby staženě. A taky nám ochabuje hrudní svalstvo, a to je docela důležitý fakt, který byste i vy měli vzít v potaz. Plno žen je ale na podprsenku navyklých a neví, jak jinak ji nahradit. Neví o daleko lepším řešením, které pro zdraví není nijak špatné a oni sami by se cítili mnohem lépe, než kdyby na sobě měly upnutou podprsenku… Řeč je o páskách na prsa.

s

Ano, zní to možná legračně, ale toto přesně je to řešení, o kterém mluvím. Pásky na prsa totiž na vašich prsou ani neucítíte a svalstvo vám neochabí. Naopak – pod oblečením budou držet tvar, ale zároveň se v nich budete cítit pohodlně. Nejsou nějak extra stažené a ani o nich nebudete vědět. Sama jsem na tuto novinku nedávno narazila taky a byla jsem přímo nadšená, když jsem pásky vyzkoušela. Je to totiž úplně jiný pocit, než když žena nosí podprsenku. Já sama za sebe musím říct, že jsem se v oblečení celou dobu cítila naprosto dobře a komfortně a o páskách jsem vůbec nevěděla. Zkuste to.

s

Možná tomu nebudete věřit, ale pásky na prsa jsou rozhodně lepší než samotná podprsenka. A taky vám prsa opticky zvětší. Na stránkách Lifties se můžete podívat na veškeré informace o těchto páskách a prostudovat si to dopodrobna. V rozhodování vám samozřejmě můžou pomoct i recenze od lidí, kteří už produkt zkoušela. Já sama jsem se na recenze dívala a musím říct, že jsem nenašla jediné negativní hodnocení, takže to asi určitě stojí za to produkt vyzkoušet, protože je to prostě super. Já si pásky na prsa dávám spíše pod průhlednější outfity – aby mi bradavky nešly zbytečně vidět, ale vy si je můžete brát pořád.

© 2024: Anapet | Easy Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress