Kdo má peníze, může si koupit vše, co se mu jenom zlíbí. A co ti ostatní? Ti takové možnosti sice nemají, ale na tomto webu si také přijdou na své.

Kdo má peníze, může si koupit vše, co se mu jenom zlíbí. A co ti ostatní? Ti takové možnosti sice nemají, ale na tomto webu si také přijdou na své.

Půjčte si super auto


Autopůjčovna Milan se vyplatí. Sídlí v Praze a nabízí k zapůjčení různá auta za dobrou cenu. Toužíte si půjčit Octavii? Nebo máte raději Fabii? A co třeba Ford? Škodu Rapid? Nic z toho rozhodně není problém. Levná autopůjčovna v Praze nabízí i přistavení vozu v Praze, a dokonce i na letišti, tak nemusíte nutně jet do autopůjčovny, abyste si půjčili super auto. Autopůjčovna Milan na Praze 9 je nejlepší a nejlevnější, je to seriózní firma, která je na trhu více jak 25 let. Auta jsou super, mají nadstandartní výbavu a jsou ve skvělém technickém stavu. Krom aut si můžete půjčit i minibusy. Součástí auta je možnost k zapůjčení i dětská sedačka, takže své děti můžete také vozit.

auto

Firma nabízí i havarijní pojištění, kdyby se náhodou stala nějaká autonehoda. Například se podíváme na některá auta a řekneme si cenu. Škoda Rapid TSI automat, když si ji půjčíte od 3 do 10 dnů, zaplatíte za den 850 korun. Pokud si ji půjčíte na 10 dní, zaplatíte za den 750 korun. Pokud si ji půjčíte na 21 dní, cena zapůjčení vozu je už 650 korun, na měsíc půjčení auta je 14 500 korun. Zapůjčení auta na víkend, kdy je to od pátku od 15 hodin do pondělí do 8 hodin stojí pouhých 2 350 korun. To nezní vůbec špatně, tak co vy na to? Můžete najezdit neomezený počet kilometrů, po celé České republice a do zahraničí můžete jet po domluvě.

auto

Auto můžete řídit vy, a i další lidé, kterým auto půjčíte. Cena zahrnuje pojištění, centrální https://www.emimino.cz/diskuse/centralni-vysavac-zkusenosti-rady-tipy-7850/ zamykání a také je výhoda, že auta nejsou vůbec polepená reklamami. Součástí auta je i zelená karta, a i dálniční známka, to zní jako luxus, co? Krásné je také auto Škoda Octavia III sedan. Na tři dny si půjčit toto krásné auto? Za den zaplatíte 950 korun. Cena za den, kdy si ho půjčíte na 10 dní? Za den tato kráska stojí pak jen 850, kdybyste chtěli na 21 dní? Za den 750 na den, za měsíc si můžete toto krásné auto půjčit jen za 16 000. A za víkend? Tak jen za 2 700 korun. Na stránkách si ihned můžete spočítat cenu za auto, které jste si rozhodli půjčit. Tak co vy na to?

© 2024: Anapet | Easy Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress