Kdo má peníze, může si koupit vše, co se mu jenom zlíbí. A co ti ostatní? Ti takové možnosti sice nemají, ale na tomto webu si také přijdou na své.

Kdo má peníze, může si koupit vše, co se mu jenom zlíbí. A co ti ostatní? Ti takové možnosti sice nemají, ale na tomto webu si také přijdou na své.

Naše dobrá politika


Politika tady vždycky byla, je a vždycky bude, protože bez politiky by to jednoduše nešlo. I když mnoho lidí si myslí, že politika je taková zákeřná, tak já bych jim dala za pravdu, ale ne úplně, protože každá politika je úplně jiná. Jiná politika je někde ve světě, třeba například v Německu, v Anglii a tak podobně. Nebo na Slovensku a také u nás samozřejmě v republice. Svého názoru neuděláte chybu, když si taky zjistíte třeba další informace o politice, která se týká ve světě. Například mě tohle baví. Vždycky jsem se zajímala o politiku obecně. Proto jsem si také řekla, že nejlepší by bylo, kdyby lidé si zjistili také další vědomosti anebo aby se zeptali třeba někoho, co je to politika anebo jak vlastně s politikou zacházet.

Bez politiky to nejde.

A vás baví politika? Protože mnoho lidí mi říká, že se o politiku zajímají jenom kvůli tomu, aby znali některá ta politická hesla anebo to, co se děje ve světě. V poslední době prý lidé ale sledují politiku hlavně kvůli tomu, jak se všechno mění a jaké je politika anebo vláda. Je taková velice zajímavá a někdy jim to přijde také opravdu hodně divoké. Mě samotnou to také velice trápí. Trápí mě, že právě politika také opravdu hodně divoká. Kdyby tohle bylo na mě, tak já bych samozřejmě tohle zakázala.

Politika je celosvětová.

Myslím si, že každá politika by měla být v tomhle ohledu opravdu spravedlivá a poctivá a měla by lidem ukazovat, o co této politice a vládě vlastně jde. Bohužel, ale tohle není někdy pravda. Jednoduše politika neříká tak zase úplně všechno popravdě. Někdy je to takové zamlžené. Neříkám, že politika lže, tohle tedy vůbec ne, ale někdy to tak zamlží. Anebo to tak řeknou, aby to vyznělo třeba úplně jinak. Věřte mi, že politika je taková a vždycky taková bude. Vždyť jsou přece také různé politické pořady, na které se lidé dívají, protože je to baví. Někdo ale radši přepne na jiný kanál. 

© 2024: Anapet | Easy Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress