Kdo má peníze, může si koupit vše, co se mu jenom zlíbí. A co ti ostatní? Ti takové možnosti sice nemají, ale na tomto webu si také přijdou na své.

Kdo má peníze, může si koupit vše, co se mu jenom zlíbí. A co ti ostatní? Ti takové možnosti sice nemají, ale na tomto webu si také přijdou na své.

Možnosti a historie.


Na co je dobrá šusťákovina a k čemu všemu se dá taková látka použít. Je hodně věcí, které se ze šusťákoviny mohou vyrábět a hlavně tedy šít. První řadě zabrousíme trochu do minulosti, kdy se hlavně používala na oblečení. Byl velký trend mít na sportování šusťákovou soupravu a vzniklo o tom i několik písniček. Byla to doba, kdy šusťákové soupravy ovládali módu. Ten, kdo jí neměl, nebyl moderní a nezapadal. Každý sportovec by na ni hrdý a vážil si ji. Byl to určitý sportovní symbol. Jen si vezměte olypiádu, kdy všechny země nastoupili a představovali se. Každý účastník jí na sobě měl. Tento čas už ovšem pominul a už není na sportování tak oblíbená.

šusťákovina

Přišlo se na to, že to není jeden z nejprodyšnějších materiálu, který by ke sportu byl vhodný, a už jsou lepší možnosti. Ovšem tento trend se stále zachovává. Je to materiál, který je dobrý v tom, že neprofoukne, což je velkou výhodou. Většinou se používá jako vrchní část na oblečení, kdy máte pod ní nějakou z hřejivých materiálů. Například můžete použít šusťákovinu, když se budete pokoušet ušít obleček pro svého psa. Zdá se vám to jako zbytečná dřina a můžete si zajít do obchodu, kde je prodávají, ano to opravdu můžete, ale jestli máte doma šicí stroj, můžete si ho udělat i samy.

šusťákovina

Nic těžkého na tom nebude. Vezmete nějakou teplejší látku, může to být například i stará deka, kterou už nebudete potřebovat a podle předchozího oblečku, který vám nahodí určitou velikost a provedení, které vašemu mazlíčku vyhovuje, nastříháte potřebné rozměry. Stejně tak to uděláte i se šusťákovinou, která bude venkovní strana. Na zateplení nemusíte díky dece používat nic, ale kdybyste přece jenom chtěli, existuje vatelín, nebo duté vlákno, které vám v tom pomůže. Pak už stačí jen sešít a předělat suchý zip nebo druky, aby se vám obleček lépe zapínal. Můžete použít i zip. A je hotovo.

© 2024: Anapet | Easy Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress