Kdo má peníze, může si koupit vše, co se mu jenom zlíbí. A co ti ostatní? Ti takové možnosti sice nemají, ale na tomto webu si také přijdou na své.

Kdo má peníze, může si koupit vše, co se mu jenom zlíbí. A co ti ostatní? Ti takové možnosti sice nemají, ale na tomto webu si také přijdou na své.

Kouzlo barevných obálek


I docela obyčejné barevné poštovní obálky dovedou přinášet radost z běžného všedního dne. Když k vám taková zásilka dorazí, může vyvolávat i krásné vzpomínky a propojit vás s událostmi, z nichž jste kdysi měli velkou radost. Jakou barvu obálek si vybrat, aby to mělo pozitivní význam?

modrá obálka

Růžová růžová vám může připadat příliš infantilní, zejména muži to tak mohou vnímat, přitom právě muži se v době renesance v růžové přímo vyžívali. Připomínáme, že růžová je barvou velmi laskavou a láskyplnou, a že uklidňuje mysl a navozuje pocit vnitřní psychické pohody. Růžová odlehčí i vnímání ne zrovna příjemných zpráv a pomáhá se soustředěním na řešení nepříjemných situací. Růžovou obálku můžete také věnovat dětem na hraní anebo jí využít jako obal pro dárek k narozeninám, například pro poukaz k leteckému zájezdu na Kanárské ostrovy.

papírové obálky

Modrá – odesílání zásilek v modrých barevných obálkách je více než vhodné za slunečného počasí, protože se tato barva dobře doplňuje se žlutou barvou slunečního kotouče. Modrá je barvou tvořivosti, napomáhá otevírání krční čakry, což je energetická oblast, která souvisí s vlastní invencí, nápady a kreativitou. Je vhodná pro osoby zejména uměleckého zaměření.

Hráškově zelená – hráškově zelená je přechodovou barvou mezi sytou zelenou a žlutou. Je zároveň barvou teplotně neutrální či mírně studenou, která podporuje dobré mezilidské vztahy. Doporučujeme takovéto obálky vyplnit něčím, co stmeluje pracovní kolektiv, rodinu a přátelské vztahy mezi příbuznými.

Červená – do červených obálek vkládejte něco, na čem hodně záleží, například netradiční svatební oznámení, oznámení o ukončení vysokoškolského studia, vyznání lásky, či pozvánku na nějakou zahradní párty, na hudební koncert nebo divadelní představení. Výraznou červenou totiž málokdy přehlédnete, ať je obálka jakékoli velikosti.

© 2024: Anapet | Easy Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress