Kdo má peníze, může si koupit vše, co se mu jenom zlíbí. A co ti ostatní? Ti takové možnosti sice nemají, ale na tomto webu si také přijdou na své.

Kdo má peníze, může si koupit vše, co se mu jenom zlíbí. A co ti ostatní? Ti takové možnosti sice nemají, ale na tomto webu si také přijdou na své.

Nejlepší ochrana během menstruace


Během menstruace žena ztratí přibližně malý šálek krve, co samo o sobě nevypadá jako velké množství. Jenže je i část žen, které mají krvácení velmi silné. Ženy s větším krvácením musí mnohem častěji měnit menstruační pomůcky, protože ani ty nejsilnější jim dlouho nevydrží. Většina žen používá jednorázové pomůcky, které ale nejsou zrovna příznivé pro naše životní prostředí. Je to obrovské množství odpadu, které končí na skládkách. Zároveň mnoho žen neví, že tampony způsobují bolesti břicha a mohou dokonce způsobovat záněty.

černé kalhotky

Část žen chtěla začít používat ekologičtější menstruační pomůcky, a tak si zvolili kalíšek nebo kalhotky. Byly překvapené, neboť vysazením tamponů došlo k tomu že je přestalo bolet břicho. Kolik žen a dívek se ještě takto trápí a navíc úplně zbytečně? Z pohledu čistoty jsou tampony to nejlepší co můžete používat, ale už byly překonány právě kalíškem. Ten stále některé ženy odrazuje především kvůli tomu, že se musí vylít a jeho zavádění nemusí být během prvních pár cyklů příjemné.

žena v prádle

Daleko lepší jsou kalhotky, které se mohou bez obav nosit po celou dobu menstruace – i na sport a na spaní. Protože jsou vyrobené z více savých vrstev, pojmou stejné množství tekutin jako jednorázové pomůcky. Nosí se příjemně a jsou diskrétní. Díky tomu že jde o obdobu spodního prádla, jsou vhodné od první menstruace.

Mnoho žen si stále pokládá otázku – menstruační kalhotky – jak to funguje? Je to v současné době jedna z nejlepších pomůcek, protože jde o kalhotky, které mají navíc více vrstev látky a savé jádro, které udrží nejen tekutiny, ale i zápach uvnitř. Nemusíte se bát protečení, pokud je budete dostatečně často měnit. Zaujaly vás a přemýšlíte nad tím že jim dáte šanci? Zkuste si vybrat velikost podle tabulky. Je ideální mít alespoň čtvery, abyste je mohla pohodlně měnit celý den.

© 2024: Anapet | Easy Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress