Kdo má peníze, může si koupit vše, co se mu jenom zlíbí. A co ti ostatní? Ti takové možnosti sice nemají, ale na tomto webu si také přijdou na své.

Kdo má peníze, může si koupit vše, co se mu jenom zlíbí. A co ti ostatní? Ti takové možnosti sice nemají, ale na tomto webu si také přijdou na své.

Dodáváme na trh ovocné zmrzliny


Zmrzlina patří k nejoblíbenějším letním pochoutkám a někteří z nás si ji dokonce neodepřou ani v zimě doma či na sjezdovce. Není ale zmrzlina jako zmrzlina, velmi záleží na její konzistenci a složení, ovšem máme-li být upřímní, ta nejzdravější je vždy v podobě ovocné dřeně bez přídavku bílého rafinovaného cukru, anebo s cukrem kvalitním – hnědým, třtinovým, případně jiným přírodním sladidlem.

ovocná zmrzlina

Vyrábět zmrzlinu není po technologické stránce obtížné, jestliže máme přísun ovoce například na zahradě, můžeme si ji dopřát z vlastních zdrojů a připravit si ji v podstatě kdykoli. Zcela odlišné je to však u zmrzlin dodávaných na trh ve velkém množství, tam se musí počítat se spolehlivými skladovacími a přepravními nádobami, které prokazují velmi vysokou nosnost, odolnost vůči mechanickému opotřebení a také schopnost odolávat nízkým teplotám v chladírenských a mrazicích boxech.

jahodová zmrzlina

V současné době kraluje v odvětví potravinářského průmyslu tvrzený plast, je to výhodné zejména pro jeho nízkou hmotnost a možnost vyrobit z něj prakticky jakýkoli požadovaný tvar. Dokáže zastoupit i kovové slitiny, a proto s ním můžeme počítat i při výrobě speciálních IBC kontejnerů. Jedná se o zásobníky ve tvaru kvádru, o užitném objemu tisíc litrů, které jsou dokonce skládací, čímž v případě potřeby snižují http://www.primulus.cz/7-potravin-ktere-snizuji-hladinu-testosteronu náklady na zajištění skladových a přepravních prostor.

IBC kontejner je velmi robustní a pevný, s extrémní nosností až pět tun, což znamená, že lze na sebe vyskládat až pět kontejnerů a využít logistické možnosti do svého maxima. Z hlediska zdravotní způsobilosti je rovněž zajištěno vše potřebné, samotný plast je certifikován pro kontakt s potravinami a navíc se do každého kontejneru vkládá vyměnitelná plastová fólie (rovněž zdravotně nezávadná), která je jednorázová, čímž se zajistí optimální kvalita přepravovaných surovin.

© 2024: Anapet | Easy Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress