Kdo má peníze, může si koupit vše, co se mu jenom zlíbí. A co ti ostatní? Ti takové možnosti sice nemají, ale na tomto webu si také přijdou na své.

Kdo má peníze, může si koupit vše, co se mu jenom zlíbí. A co ti ostatní? Ti takové možnosti sice nemají, ale na tomto webu si také přijdou na své.

Čím obdarovat ženu po čtyřicítce?


Každý má kolem nás ženu, kterou chce jednou za čas něčím obdarovat. Ať už se jedná o narozeniny, Vánoce, nebo třeba jen projev lásky mezi partnery. Co ale můžete dát ženě, která překročila čtyřicítku? Jaké dárky se pro ni hodí? Je to samozřejmě velmi individuální. Záleží na tom, co má ona žena ráda, jaký má styl, zájmy, co využívá na denní bázi. Pojďme se ale podívat na několik zajímavých tipů, které vás mohou inspirovat.

Parfém

Květinové, orientální, svěží, ovocné, sladké. Parfémy existuje nespočet druhů! Výběr parfému je velmi ošemetný, nemusíte se trefit do oblíbené vůně toho druhého. Ideální je, pokud víte, jaký ona žena parfém používá a zakoupíte jí buď stejný, nebo si necháte poradit v parfumérii nějaký podobný.

parfém

Šperky

Které ženě by neudělaly radost šperky. Šperky se všeobecně dávají jako dárek pro vaše milované osoby, jako vyjádření úcty a lásky. Šperky můžete pořídit velmi levně, ale lepší je sáhnout po kvalitě. Pro elegantní ženu po čtyřicátém roce života mohou být vhodným dárkem třeba náušnice s perlou značky Tiniana.

Dárková sada čokolády

Mnoho žen si po čtyřicítce drží štíhlou linii, a třeba si ani sami nedopřejí nějakou tu sladkost, i když by chtěli. Udělejte to za ně vy! Různé dárkové sady obsahují čokolády ze všech koutů světa a nejrůznějších příchutí. Mnoho z nich je opravdu luxusně zabalené, takže jsou velmi vhodné i jako dárek.

krém

Pleťová kosmetika

S kosmetikou je to trochu ošidné, ovšem jako dárek může velmi potěšit. Trochu váhejte v pozici muže, zda své ženě dávat krém proti vráskám. Pokud ale víte, že vaše žena používá třeba jednu konkrétní značku, určitě jí uděláte radost nějakým výrobkem. A pokud chcete obdarovat třeba svou kamarádku, tady určitě s pečující kosmetikou uspějete.

Vysoušeč vlasů

Ženy si obvykle dělají starosti s tím, aby byl jejich účes dokonalý. A protože každá žena ví, že není dobré chodit spát s mokrými vlasy, hodně z nich využívá právě fény na vlasy. Kvalitní fén s různým výkonem a nástavci tedy ženu určitě potěší

© 2024: Anapet | Easy Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress