Kdo má peníze, může si koupit vše, co se mu jenom zlíbí. A co ti ostatní? Ti takové možnosti sice nemají, ale na tomto webu si také přijdou na své.

Kdo má peníze, může si koupit vše, co se mu jenom zlíbí. A co ti ostatní? Ti takové možnosti sice nemají, ale na tomto webu si také přijdou na své.

Skvělé jídlo i na vaši akci


Už jste někdy navštívili nějakou akci, kde se podávalo jídlo? Na první pohled je patrné, kdo si s jeho výběrem dal práci a snažil se vybrat něco lepšího, a kdo byl rád že vůbec něco na stole bylo. Jsou akce, na kterých by si měli lidé dát záležet i co se jídla týče. Být někde bez možnosti se občerstvit není příjemné, zvláště když jde o delší akci. Několik hodin být někde zavřeni bez možnosti jídla není příjemné nikomu, a proto vždycky dbejte na to, abyste své hosty netrápili hlady.

sushi rolky

Co připravit a čemu se vyhnout?
Každý stojí před rozhodnutím, co tedy na akci podávat. Většina lidí se rozhodne pro obligátní chlebíčky, kterými nikoho nenadchnete ani neurazíte. I chlebíčky ale mohou vypadat dobře a chutnat skvěle, jen je potřeba počítat s tím, že nebudou stát 20 korun. Ideálním řešením je catering menu, které vám připraví cateringová firma. Stačí si říct co byste na akci chtěli podávat, a firma se o všechno postará za vás.

Většinou jde o obložené mísy, které patří mezi stálice. Nejlepší je nabídnout více pokrmů, ze kterých si každý vybere to co má rád a nebo na co má chuť. Je lepší nabídnout více jídel, protože nikdy nevíte, kdy se objeví někdo s nějakou potravinovou alergií. Cateringová firma se postará nejen o přípravu jídel, ale i o jejich prezentaci. Vše bude připravené tak, aby si každý mohl vybrat a nabrat co chce.

sushi jídlo

Záleží na akci
Zejména na svatbách se prodlení dobou podávají jídla, která byla ještě před pár lety téměř nemyslitelná. Patří sem například kanapky, což jsou něco jako jednohubky, a také sushi, které je velmi populární na celém světě. Dokážeme vám sestavit i celá menu podle vašich požadavků. Nebojte se s námi spojit, a dopřát svým hostům něco extra. Podívejte se na fotografie již proběhlých akcí, kam jsme dodávali občerstvení. Podobně to může vypadat i u vás. Chcete?

© 2024: Anapet | Easy Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress