Kdo má peníze, může si koupit vše, co se mu jenom zlíbí. A co ti ostatní? Ti takové možnosti sice nemají, ale na tomto webu si také přijdou na své.

Kdo má peníze, může si koupit vše, co se mu jenom zlíbí. A co ti ostatní? Ti takové možnosti sice nemají, ale na tomto webu si také přijdou na své.

Elektronická cigareta jako cesta k nekouření


Elektronické cigarety představují způsob, jak přestat kouřit. V posledních letech se tento způsob kouření velmi rozmohl. Zatímco v minulosti bylo kouření klasických cigaret považováno za zdravé, lidé rychle pochopili, jak škodlivé je. A přitom v 20. století jste se mohli s kouřením setkat na každém kroku. Kouřilo se na místech, kde je dnes kouření naprosto zapovězené. Restaurace, kavárny, divadla, kina, letadla. Dokonce se kouření považovalo za tolik zdravé, že je lékaři předepisovali pacientům s astmatem, což se nám v dnešní době zdá jako naprostá utopie.

vaping

K tomu, že naše společnost stále méně kouří přispívá i fakt, že cigarety neustále zdražují. Kde jsou ty časy, kdy krabička stála pár desítek korun. I tehdy to sice bylo dost, pokud bereme v potaz výši průměrné mzdy a inflaci, ale i přesto je zdražování pro mnoho kuřáků již neúnosné. Krabičku si dnes koupíte v průměru za 130 korun. Mnoho silných kuřáků vykouří i dvě krabičky denně. Což je 260 korun. Což je za měsíc necelých 8000 korun. Elektronické cigarety nepodléhají takové dani, jako klasické cigarety, proto představují levnější alternativu. Hodně kuřáků si míchá náplně do elektronických cigaret ve formě shake and vape, kdy jedna náplň stojí kolem 200 korun.

vaping

Do té potřebujete bázi, která vás vyjde necelých 100 korun za 100 mililitrů. A nesmíme zapomínat na nikotinové boostery. Celkově vás ale vyjdou náplně do elektronických cigaret na zlomek toho, co kouření klasických cigaret. A ani samotná cena elektronické cigarety není vůbec vysoká, pokud si kupujete nějaký základní model. I když studie ohledně dopadu elektronických cigaret na naše zdraví stále probíhají, můžeme říct, že jsou zdravější variantou oproti klasickým cigaretám. Obsahují méně nebezpečných látek, především neobsahují dehet. Můžete si v nich také regulovat množství nikotinu a postupně ho snižovat, abyste se zbavili závislosti na cigaretách úplně, a jednou mohli říct, že nekouříte vůbec nic.

© 2024: Anapet | Easy Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress