Kdo má peníze, může si koupit vše, co se mu jenom zlíbí. A co ti ostatní? Ti takové možnosti sice nemají, ale na tomto webu si také přijdou na své.

Kdo má peníze, může si koupit vše, co se mu jenom zlíbí. A co ti ostatní? Ti takové možnosti sice nemají, ale na tomto webu si také přijdou na své.

Udržujte svou erekci i v rámci preventivních opatření


Přestaňte se stresovat a poskytněte organismu výživu

Chcete si udržet svou erekci až do pozdního věku i bez nutnosti nakupovat Viagru ve volném prodeji? Zaměřte se tedy hlavně na stres, ten k životu nepatří a vypomáhejte si při tom adaptogenními bylinkami, kam patří známý Ženšen nebo Maca peruánská.

dívčí tvář

Vaši erekci a tvorbu testosteronu podpoří i zdravější jídelníček, vyplatí se důvěřovat prodejcům ve specializovaných obchodech se zdravou výživou a nakupovat kvalitní potraviny v BIO kvalitě a bez genetických modifikací (GMO). Významným zdrojem pro tvorbu testosteronu je i ženské tělo.

ženské nohy

Užívejte ženské tělo do svého maxima

Tělesný korpus – když dojde k sexuálním radovánkám, mnoho mužů zaujímá takové polohy, které soustředí pozornost zejména na pohlavní orgány. Velké oblibě se proto také těší poloha „zezadu“, lidově řečeno „na psa“. Je to spíše poloha zvířecí, kdy například pes stojí na zadních a předními tlapkami se zapře o tělo feny, ale my lidé máme i jiné možnosti, které podporují tvorbu testosteronu mnohem víc, a tou je například klasický „misionář“. Velmi zásadní je mít před sebou tvář vaší partnerky a také tvář tělesného korpusu. Co tím máme na mysli? Když se pozorně zahledíte na ženské tělo od krku k vagíně, ňadra vám připomenou oči, pupík nos a vagína ústa. Při pohledu z větší vzdálenosti je to velmi zřetelné a tyto „dvě tváře“ poskytují značné sexuální vzrušení.

Nohy a chodidla – krásu ženských nohou obdivují snad všichni muži, fascinují je na nich zejména jejich délka a harmonie tvarů přiměřeného osvalení. Zaměřte svou pozornost i na chodidla, již Leonardo da Vinci o nich prohlásil, že jsou dokonalým „výrobkem“, a třeba vás vzruší i ona dokonalost hluboké klenby, ustupujících prstů do tvaru paraboly, eliptická úzká pata a souměrný deltovitý tvar celé plosky. Chodidla můžete sledovat z jakéhokoli úhlu a budou vám připadat přímo božská.

© 2024: Anapet | Easy Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress