Kdo má peníze, může si koupit vše, co se mu jenom zlíbí. A co ti ostatní? Ti takové možnosti sice nemají, ale na tomto webu si také přijdou na své.

Kdo má peníze, může si koupit vše, co se mu jenom zlíbí. A co ti ostatní? Ti takové možnosti sice nemají, ale na tomto webu si také přijdou na své.

Rektifikační terče


Chystáte se k rekonstrukci interiéru nebo venkovní terasy? Chtěli byste položit dlažbu, ale potřebujete zajistit její co největší možnou životnost? Tak právě my máme pro vás jedinečné řešení, z kterého budete nadšení. Slyšeli jste už někdy o terčích pod dlažbu? Že ne? No tak já vám tedy povím, o co se jedná. Terče pod dlažbu jsou takzvaně rektifikační. Jedná se o terče, které slouží pod dlažbu, ale slouží i k montáži venkovních teras. Při pokládce pod dlažbu zajistí a vyhladí všechny nerovnosti, které vznikli při práci. Zkrátka vyrovná rozdíly, a to až v rozmezí 10 mm do 1000 mm, ano skutečně čtete správně. Až tolik můžou terče vyrovnat.

dlažba

Myslím si, že pro poklad dlažby je to ideální, dokonce i pro montáž terasy, které terče pomáhají též vyrovnávat nerovnosti a zajistí, aby nikde nebyl žádný dolík nebo křivá konstrukce. Tyto stavitelné terče jsou vyrobeny tak, aby vydrželi co největší mrazy. Jsou stavění i proti UV záření, takže se nemusíte bát, že by se vám to po větší zimě nebo horkem rozpadlo. Slouží také k urychlení stavby, pokud budete pokládat na nerovném povrchu dlažbu způsobem bez terčů, pravděpodobně se může stát, že budete mít nerovnou pokládku a jednoduše se dlažba může poškodit, či odpadnout, prasknout. Strávíte na pokládce daleko více času než se stavitelnými terči, které vám zajistí rovnou pokládku.

terasa

Pokud se chystáte na pokládku dlažby, tak si můžete vybrat ze dvou terčů.

  • Gumový terč
  • Plastový terč

Mají několik společných vlastností, krom toho, že každý z nich je vyroben z jiného materiálu. Oba dva používáte na suchou práci, dokonce s nimi můžete i zaizolovat konstrukce, nejlépe ty střešní. Také mají společné to, že oba dva nepropustí žádnou tekutinu. Takže svoji izolaci plní na jedničku. Chrání před zničením nebo trvalému poškození materiálu neboli objektu. Jsou velmi odolné. Spousta firem je využívá i v cukrářství, zahrádkářství a jiných exteriérech.

© 2024: Anapet | Easy Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress