Kdo má peníze, může si koupit vše, co se mu jenom zlíbí. A co ti ostatní? Ti takové možnosti sice nemají, ale na tomto webu si také přijdou na své.

Kdo má peníze, může si koupit vše, co se mu jenom zlíbí. A co ti ostatní? Ti takové možnosti sice nemají, ale na tomto webu si také přijdou na své.

Netradiční dům


Stavba domu je pro většinu lidí závazek minimálně na celý aktivní pracovní život. Drtivá většina lidí si totiž v dnešní době musí vzít hypotéku, protože ceny nemovitostí jsou na historickém maximu, zatímco příjem jsou víceméně stejné už celou řadu let. Z tohoto důvodu je potřeba si vzít hypotéku a stavbu domu financovat takto. V ceně hypotéky by měl být nejen stavební pozemek, ale i kompletní stavba domu, aby se v něm dalo bydlet. Banky si hodně hlídají, co všechno za jejich peníze se stavbou uděláte, a pokud máte v projektu i dokončenou fasádu, kterou jste třeba kvůli změně materiálu kdekoliv jinde na stavbě nedokázali realizovat, budete mít nejspíš problém. Proto si vždycky dobře rozmyslete, jestli vám neceněné položky budou stačit. Raději trochu přitlačte.

nový dům

Jestli máte pozemek a jste ve fázi kdy řešíte zda si dům dokážete postavit svépomocí a nebo raději budete stavět pomocí firmy na klíč, čeká vás finální a důležité rozhodnutí. Stavba svépomocí je pro mnoho lidí lákavá v tom, že očekávají velkou úsporu. Problém je, že pokud někdo nemá zkušenosti nebo vyučení v oboru, může se dopustit mnoha chyb, které se budou těžko napravovat. Zároveň je potřeba počítat s tím, že budete na stavbě trávit veškerý volný čas, abyste dostavěli včas.

,dům okno

Proto je lepší stavět na klíč
Stavba domů na klíč je celkem populární, protože je to jednoduché. Vyberete si stavební firmu, u ní projekt a může se začít. U nás si můžete vybrat třeba rodinný dům do l, který vás zaujme netradičním vzhledem. Naše domy stavíme jako dřevostavby i jako zděné domy, takže se nemusíte bát že byste si nevybrali.
Stavíme kvalitní, nízkoenergetické novostavby, které jsou populární jak u mladých rodin, tak u starších lidí, kteří si vybírají nové bydlení na důchod. Vyberte si také svůj nový domov a už v létě se můžete stěhovat.

© 2024: Anapet | Easy Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress