Kdo má peníze, může si koupit vše, co se mu jenom zlíbí. A co ti ostatní? Ti takové možnosti sice nemají, ale na tomto webu si také přijdou na své.

Kdo má peníze, může si koupit vše, co se mu jenom zlíbí. A co ti ostatní? Ti takové možnosti sice nemají, ale na tomto webu si také přijdou na své.

Kde najít vhodný barber shop, který se nachází na Praze 7?


Muži by měli smrdět. To je asi ta nejhorší hláška nebo snad i zažité dogma českých mužů. A vždyť to přeci není vůbec žádná pravda. Jak by měl muž smrdět? To by se jako vůbec neměl koupat anebo snad má zapomenout na to, že se v koupelně používá i sprchový gel i šampon na vlasy? A ne opravdu by se neměl volit jeden mycí přípravek na všechno. Ne a není to opravdu normální. A ano je potřeba to rozlišovat. A to zejména čeští muži si tyhle věci moc neuvědomují. Samozřejmě nechci házet všechny do jednoho pytle, ale zkuste si pánové sami na chvilku sáhnout každý do svého svědomí zvlášť. A tak když se u nás v České republice objevil první barber shop, vyrojilo se kolem toho spoustu spekulací o tom, že nenajdou klientelu, protože to bude moc drahé. A přeci každý správný český muž se oholí a ostříhá přeci doma sám. Bohužel tento trend dost často stále přetrvává, ale už ne tolik.

barber shop

A i přes tolik obav lidí se stal barber shop velmi oblíbený a klientů mají opravdu hodně, že pokud se neobjednáte máte téměř jisté, že nebudete obslouženi. A to zejména v Praze, kde je klientela ještě výrazněji vyšší než v malých městech, kde na to ještě mnohdy nejsou vůbec připraveni. A kam si zajít v Praze 7 když budete hledat kvalitní a spolehlivý barber shop. A nemyslete si, že je to jedno. Protože i v takovém podniku jako je barber shop se mohou objevit tací, kteří tak trochu nedokážou dostát svému jménu. A vy si budete určitě přát kvalitu a dobře odvedenou práci. Takže pokud se zrovna potulujete anebo se budete nacházet v blízkosti Holešovic a budete se chtít nechat stylově ostříhat a oholit neměli byste zapomenout navštívit barber shop Crown.

barber shop

Tento sympatický podnik založili dva muži, kteří se nejdříve setkali jako holič/ kadeřník a jeho zákazník. A jelikož Filip, který je zakladatelem a zároveň také majitelem byl s prací svého zkušeného holiče a kadeřníka Michala nad míru spokojen, rozhodl se, že spolu si vybudují první barber shop v Praze 7. A ten vznikl nejdříve na Kladně a odezva byla obrovská, a tak netrvalo dlouho a tito dva sympatičtí chlápci rozšířili svoje podnikání na čtyři pobočky. A zakládají si na tom, aby jejich služby byly precizní a kvalitní a zároveň aby byly poskytovány za přijatelné ceny a mohla do nich chodit celá veřejnost. Klasický střih u nich budete mít hotový do třiceti minut a zaplatíte si za něj 450 Kč. A ještě k tomu získáte aplikaci kolínské. A pokud si k tomu necháte i upravit vousy břitvou anebo strojkem, zaplatíte za 30 minut 390 Kč a získáte k tomu jako bonus ošetření pleti a opět aplikace kolínské podle vašeho výběru.

© 2024: Anapet | Easy Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress