Kdo má peníze, může si koupit vše, co se mu jenom zlíbí. A co ti ostatní? Ti takové možnosti sice nemají, ale na tomto webu si také přijdou na své.

Kdo má peníze, může si koupit vše, co se mu jenom zlíbí. A co ti ostatní? Ti takové možnosti sice nemají, ale na tomto webu si také přijdou na své.

K čemu použít papírovou tašku s potiskem a komu jí darovat


Znáte internetové obchody s potravinami, které svým zákazníkům rozváží zboží až do domácnosti? Je to perfektní nápad, pomáhá zejména lidem, co například nemají vlastní auto, jsou nemocní, utrpěli úraz a jsou špatně pohybliví. Prostě si nedojdou sami do obchodu, a tak využijí služeb online nákupu potravin. Skvělá služba, že? A některé tyto obchody roznáší nákupy v papírových taškách s potiskem.

Možná si řeknete, co je na tom, potisk je dnes skoro na každém kroku, na autech, na tričkách, a dokonce si někdo nechá potisknout i kalhotky, ale my bychom se mohli na chvíli zamyslet nad tímto fenomenálním nápadem a vyzdvihnout jeho zásadní přednosti.

papírové tašky

Obrovské pole působnosti – papírová taška, to je celkem zhruba půl čtverečního metru reklamní plochy. Obrovský prostor pro vaše plány, ať už chcete nabízet lidem potraviny, anebo textilní výrobky, hračky či upomínkové předměty.

tašky pro potisk

Recyklovatelný materiál – taška z papíru se dá recyklovat a také se častokrát vyrábí z recyklovatelného materiálu. Šetří se tím naše lesy a doporučujeme vám navštívit papírnu ve Větřní u Českého Krumlova, abyste tu na vlastní oči viděli, kolik dřeva se na produkci papírenských výrobků spotřebuje.

Vánoční dárky – některé vánoční dárky lze ukládat do papírových tašek, namísto klasického balení do balicího papíru. Třeba takové pokojové rostliny. A máte-li vkusnou tašku s potiskem, je to přesně to, co potřebujete.

Firemní prezentace – představte si, že pozvete své zákazníky na prezentační výstavu vašich výrobků, a při té příležitosti jim darujete tričko s potiskem, mikinu, hrnek, propisku a zápisník. Může to být i několik předmětů najednou. A v čem jiném jim je předávat, než v papírových taškách s potiskem? Bude to praktické, nikomu se nebudou válet trička po zemi a padat hrnky na podlahu. Nic se nezašpiní ani nerozbije.

© 2024: Anapet | Easy Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress