Kdo má peníze, může si koupit vše, co se mu jenom zlíbí. A co ti ostatní? Ti takové možnosti sice nemají, ale na tomto webu si také přijdou na své.

Kdo má peníze, může si koupit vše, co se mu jenom zlíbí. A co ti ostatní? Ti takové možnosti sice nemají, ale na tomto webu si také přijdou na své.

Jak uniknout chudobě?


Proč se stále ženeme za penězi, a pokud se za nimi právě neženeme, aspoň myslíme na to, kde a jak sehnat další? Pochopitelně proto, že je potřebujeme. Tedy potřebujeme to, co si za ně můžeme koupit. Za ně a za nic jiného.

Kdykoliv zkrátka něco potřebujeme a musíme si to koupit, musíme mít peníze. Jinak máme smůlu. Bez peněz nám toho nikdo moc nedá, pokud nám tedy vůbec něco dá. A kde se takové peníze na nezbytné nebo třeba i zbytečné nákupy berou? Pochopitelně si je musíme vydělat a pak v některých případech ještě navíc našetřit. Což se ale někdy snáze řekne, než udělá. Protože zaměstnavatelé nebývají obvykle štědřejší, než je nezbytné, a ani soukromí podnikatelé si často k penězům nepřijdou jen tak lehce.

drobné mince

A tak se někdy stane, že člověk potřebuje peníze, ale nedokáže si jich dost zajistit. A aby i pak mohl nakupovat, musí sehnat další. Což je ale v mnoha případech dost komplikovaná záležitost. Nikdo je člověku jenom tak nedá a někdy se nezvládne ani nějaký dost rychlý přivýdělek. A co zbývá potom? Teoreticky už jenom půjčka. A proč teoreticky? Přece z toho jednoduchého důvodu, že nikdo nikomu nezaručuje, že mu budou peníze touto formou poskytnuty.

Někdy se tak lidé sice po půjčce shánějí, ale ne a ne ji dostat. Všude jsou odmítáni s tím, že nejsou tak bonitní, jak by měli být. A když potom zřejmě žádná banka nepomůže? Naštěstí to ani pak ještě není konec. Je tu přece i nebankovní sektor. A takové nebankovní americké hypotéky Americká hypotéka často pomohou i těm, kdo mají ve všech jiných finančních ústavech smůlu.

polské bankovky

Za nebankovní hypotéku se musí dát do zástavy nemovitost. A díky tomu jejího poskytovatele zas až tak moc nezajímá, komu vlastně půjčuje. Je jisté, že se půjčené peníze vrátí, a tak není problém vyplatit třeba i velkou částku, když je zajištěna dost hodnotnou nemovitostí. A pak už peníze nechybí.

© 2024: Anapet | Easy Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress